Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Herrar semifinal match 3/11 10:00

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till denna start:

Anmälda lag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Daniel Rönnbäck Bodens BS Herrar
  Daniel Unander Bodens BS Herrar
  Ludwig Ingerskog Bodens BS Herrar
  Per Sundqvist Bodens BS Herrar
2. Arvid Thomsson BK Joker Herrar
  Joachim Lind BK Joker Herrar
  Marcus Henriksson BK Kaskad Herrar
  Tim Davidsson BK Joker Herrar
3. Alexander Tigerstrand Team Clan BK Herrar
  Alfred Berggren Team Clan BK Herrar
  Jesper Runbom Team Clan BK Herrar
  Jonathan Martinsson Team Clan BK Herrar
4. Filip Wilhelmsson BK Kaskad Herrar
  Markus Lenefjäll BK Kaskad Herrar
  Mikael Wik BK Kaskad Herrar
  William Svensson BK Kaskad Herrar
5. Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Herrar
  Christoffer Jakobsson Stånga IF Herrar
  Martin Larsen Team Pergamon BC Herrar
  Oliver Dahlgren Team Pergamon BC Herrar
6. Andreas Gustavsson BK Loket Herrar
  Björn Lindqvist BK Jösse Herrar
  Karl-Johan Eliasson BK Jösse Herrar
7. André Lindberg IS Göta Herrar
  Karl Wahlgren IS Göta Herrar
  Rasmus Edvall IS Göta Herrar
  Robin Persson IS Göta Herrar
8. Christopher Lüttke BK Kaskad Herrar
  Emil Ågren BK Kaskad Herrar
  Marcus Bernhard BK Kaskad Herrar
  Robin Hultsten BK Kaskad Herrar
9. Eric Sjöberg Wåxnäs BC Herrar
  Mattias Flodberg BK Jösse Herrar
  Mattias Nilsson BK Jösse Herrar
10. Johan Nilsson Marbodals BS Herrar
  Makis Manthos Marbodals BS Herrar
  Marcus Fogelberg Marbodals BS Herrar
  Mats Wahlström Marbodals BS Herrar
11. Andreas Jonsson BK Glam Herrar
  Marcus Karlsson BK Nobel Herrar
  Patrick Post BK Nobel Herrar
12. Johan Brunsberg Team Enköping BK Herrar
  Johan Norell Team Enköping BK Herrar
  Stefan Dew Team Enköping BK Herrar
  Stefan Yngström Team Enköping BK Herrar
 

 

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
13. Alexander Tigerstrand Team Clan BK Herrar
14. Alfred Berggren Team Clan BK Herrar
15. André Lindberg IS Göta Herrar
16. Andreas Gustavsson BK Loket Herrar
17. Andreas Jonsson BK Glam Herrar
18. Arvid Thomsson BK Joker Herrar
19. Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Herrar
20. Björn Lindqvist BK Jösse Herrar
21. Christoffer Jakobsson Stånga IF Herrar
22. Christopher Lüttke BK Kaskad Herrar
23. Daniel Rönnbäck Bodens BS Herrar
24. Daniel Unander Bodens BS Herrar
25. Emil Ågren BK Kaskad Herrar
26. Eric Sjöberg Wåxnäs BC Herrar
27. Filip Wilhelmsson BK Kaskad Herrar
28. Jesper Runbom Team Clan BK Herrar
29. Joachim Lind BK Joker Herrar
30. Johan Brunsberg Team Enköping BK Herrar
31. Johan Nilsson Marbodals BS Herrar
32. Johan Norell Team Enköping BK Herrar
33. Jonathan Martinsson Team Clan BK Herrar
34. Karl Wahlgren IS Göta Herrar
35. Karl-Johan Eliasson BK Jösse Herrar
36. Ludwig Ingerskog Bodens BS Herrar
37. Makis Manthos Marbodals BS Herrar
38. Marcus Bernhard BK Kaskad Herrar
39. Marcus Fogelberg Marbodals BS Herrar
40. Marcus Henriksson BK Kaskad Herrar
41. Marcus Karlsson BK Nobel Herrar
42. Markus Lenefjäll BK Kaskad Herrar
43. Martin Larsen Team Pergamon BC Herrar
44. Mats Wahlström Marbodals BS Herrar
45. Mattias Flodberg BK Jösse Herrar
46. Mattias Nilsson BK Jösse Herrar
47. Mikael Wik BK Kaskad Herrar
48. Oliver Dahlgren Team Pergamon BC Herrar
49. Patrick Post BK Nobel Herrar
50. Per Sundqvist Bodens BS Herrar
51. Rasmus Edvall IS Göta Herrar
52. Robin Hultsten BK Kaskad Herrar
53. Robin Persson IS Göta Herrar
54. Stefan Dew Team Enköping BK Herrar
55. Stefan Yngström Team Enköping BK Herrar
56. Tim Davidsson BK Joker Herrar
57. William Svensson BK Kaskad Herrar