Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Damer Lördagen den 1 februari 15:30

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

 

Anmälda lag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Anneli Ljunggren BK Skrufscha Damer
  Jenny Karlsson BK Skrufscha Damer
  Maria Andersson BK Skrufscha Damer
  Ulrika Heuvelman BK Team Obelix Damer
2. Ann Britt Östensson BK Calluna Borås Damer
  Karin Hjertén BK Calluna Borås Damer
  Karin Johansson BK Calluna Borås Damer
  Susanne Brink BK Calluna Borås Damer
3. Helena Sundqvist Bodens BS Damer
  Malin Engman Bodens BS Damer
  Sofia Hultstedt Bodens BS Damer
  Susanna Ahlm Bodens BS Damer
4. Eva Vännman Domsjö IF BK Damer
  Jennifer Sjögren Domsjö IF BK Damer
  Mari Törnqvist Domsjö IF BK Damer
  Veronica Ohlsson Domsjö IF BK Damer
5. Anna-Carin Gustafsson BK Elan Damer
  Eva Lindfors BK Elan Damer
  Helena Embretzén Edsbyns BK Damer
  Sara Lindbom BK Elan Damer
6. Amanda Engström BK Kaskad Damer
  Christina Kiiskinen BK Kaskad Damer
  Emma Saranpää BK Kaskad Damer
  Viktoria Karlsson BK Kaskad Damer
7. Jaqueline Hermelin Uppsala BC 90 Damer
  Johanna Hamilton Åkeshovs BK Damer
  Lidia Svedberg Uppsala BC 90 Damer
  Lina Hamberg Uppsala BC 90 Damer
8. Sparring 1 Svenska Bowlingförbundet Damer
  Sparring 2 Svenska Bowlingförbundet Damer
  Sparring 3 Svenska Bowlingförbundet Herrar
 

 

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
9. Sparring 3 Svenska Bowlingförbundet Herrar
10. Amanda Engström BK Kaskad Damer
11. Ann Britt Östensson BK Calluna Borås Damer
12. Anna-Carin Gustafsson BK Elan Damer
13. Anneli Ljunggren BK Skrufscha Damer
14. Christina Kiiskinen BK Kaskad Damer
15. Emma Saranpää BK Kaskad Damer
16. Eva Lindfors BK Elan Damer
17. Eva Vännman Domsjö IF BK Damer
18. Helena Embretzén Edsbyns BK Damer
19. Helena Sundqvist Bodens BS Damer
20. Jaqueline Hermelin Uppsala BC 90 Damer
21. Jennifer Sjögren Domsjö IF BK Damer
22. Jenny Karlsson BK Skrufscha Damer
23. Johanna Hamilton Åkeshovs BK Damer
24. Karin Hjertén BK Calluna Borås Damer
25. Karin Johansson BK Calluna Borås Damer
26. Lidia Svedberg Uppsala BC 90 Damer
27. Lina Hamberg Uppsala BC 90 Damer
28. Malin Engman Bodens BS Damer
29. Mari Törnqvist Domsjö IF BK Damer
30. Maria Andersson BK Skrufscha Damer
31. Sara Lindbom BK Elan Damer
32. Sofia Hultstedt Bodens BS Damer
33. Sparring 1 Svenska Bowlingförbundet Damer
34. Sparring 2 Svenska Bowlingförbundet Damer
35. Susanna Ahlm Bodens BS Damer
36. Susanne Brink BK Calluna Borås Damer
37. Ulrika Heuvelman BK Team Obelix Damer
38. Veronica Ohlsson Domsjö IF BK Damer
39. Viktoria Karlsson BK Kaskad Damer