Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Damer Lördagen den 1 februari 08:30

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

 

Anmälda lag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Emma Forss B-K Eva Damer
  Evelina Andersin B-K Eva Damer
  Linnea Rundgren Västerås SK BK Damer
  Mathilda Tidbeck Stureby BK Damer
2. Anneli Blomqvist B-K Eva Damer
  Caroline Lagerlöf B-K Eva Damer
  Erika Svensson B-K Eva Damer
  Lena Sulkanen B-K Eva Damer
3. Annika Kilander BK Prime Sthlm Damer
  Cecilia Modh BK Raa Damer
  Helene Fischbach BK Prime Sthlm Damer
  Mia Collin BK Prime Sthlm Damer
4. Emelie Gustafsson BK Fermé Damer
  Maria Bertilsson BK Fermé Damer
  Therese Gustafsson SS Bowlaren Damer
5. Anita Wanhainen Hammarby IF BF Damer
  Jenny Lindius Team Södertälje BK Damer
  Malin Linnér Team Södertälje BK Damer
  Simona Bergström Team Södertälje BK Damer
6. Barbro Hörman BK Merci Damer
  Emelie Tiveljung BK Merci Damer
  Janina Lindberg BK Merci Damer
  Ulrika Appelqvist BK Merci Damer
7. Anneli Ekman IK Gotlandspärlan Damer
  Gunnel Johansson Hammarby IF BF Damer
  Maria Eklöf B-K Eva Damer
  Tina Senitz IK Gotlandspärlan Damer
8. Sparring 1 Svenska Bowlingförbundet Damer
  Sparring 2 Svenska Bowlingförbundet Damer
  Sparring 3 Svenska Bowlingförbundet Herrar
 

 

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
9. Sparring 3 Svenska Bowlingförbundet Herrar
10. Anita Wanhainen Hammarby IF BF Damer
11. Anneli Blomqvist B-K Eva Damer
12. Anneli Ekman IK Gotlandspärlan Damer
13. Annika Kilander BK Prime Sthlm Damer
14. Barbro Hörman BK Merci Damer
15. Caroline Lagerlöf B-K Eva Damer
16. Cecilia Modh BK Raa Damer
17. Emelie Gustafsson BK Fermé Damer
18. Emelie Tiveljung BK Merci Damer
19. Emma Forss B-K Eva Damer
20. Erika Svensson B-K Eva Damer
21. Evelina Andersin B-K Eva Damer
22. Gunnel Johansson Hammarby IF BF Damer
23. Helene Fischbach BK Prime Sthlm Damer
24. Janina Lindberg BK Merci Damer
25. Jenny Lindius Team Södertälje BK Damer
26. Lena Sulkanen B-K Eva Damer
27. Linnea Rundgren Västerås SK BK Damer
28. Malin Linnér Team Södertälje BK Damer
29. Maria Bertilsson BK Fermé Damer
30. Maria Eklöf B-K Eva Damer
31. Mathilda Tidbeck Stureby BK Damer
32. Mia Collin BK Prime Sthlm Damer
33. Simona Bergström Team Södertälje BK Damer
34. Sparring 1 Svenska Bowlingförbundet Damer
35. Sparring 2 Svenska Bowlingförbundet Damer
36. Therese Gustafsson SS Bowlaren Damer
37. Tina Senitz IK Gotlandspärlan Damer
38. Ulrika Appelqvist BK Merci Damer