Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Spelare och lag för BK Högland

Tillbaka

Här kan du se samtliga spelare och lag från BK Högland.

 
DAMER LÖRDAGEN DEN 1 FEBRUARI 12:00
Namn Klass Lag
Malin Johansson Damer  Lag 1 
Maria Fridell Damer  Lag 1 
Viktoria Sofková Damer  Lag 1 
Ida Andersson Damer  Lag 2 
Judith Friman Damer  Lag 2 
Lisa Lindell Damer  Lag 2 
Sabina Asplund Damer  Lag 2 
 
DAMER SEMIFINAL MATCH 1/7 10:15
Namn Klass Lag
Ida Andersson Damer  Lag 1 
Judith Friman Damer  Lag 1 
Lisa Lindell Damer  Lag 1 
Sabina Asplund Damer  Lag 1 
Malin Johansson Damer  Lag 2 
Maria Fridell Damer  Lag 2 
Viktoria Sofková Damer  Lag 2 
 
DAMER SEMIFINAL MATCH 2/7 10:45
Namn Klass Lag
Ida Andersson Damer  Lag 1 
Judith Friman Damer  Lag 1 
Lisa Lindell Damer  Lag 1 
Sabina Asplund Damer  Lag 1 
Malin Johansson Damer  Lag 2 
Maria Fridell Damer  Lag 2 
Viktoria Sofková Damer  Lag 2 
 
DAMER SEMIFINAL MATCH 3/7 11:15
Namn Klass Lag
Ida Andersson Damer  Lag 1 
Judith Friman Damer  Lag 1 
Lisa Lindell Damer  Lag 1 
Sabina Asplund Damer  Lag 1 
Malin Johansson Damer  Lag 2 
Maria Fridell Damer  Lag 2 
Viktoria Sofková Damer  Lag 2 
 
DAMER SEMIFINAL MATCH 4/7 11:45
Namn Klass Lag
Ida Andersson Damer  Lag 1 
Judith Friman Damer  Lag 1 
Lisa Lindell Damer  Lag 1 
Sabina Asplund Damer  Lag 1 
Malin Johansson Damer  Lag 2 
Maria Fridell Damer  Lag 2 
Viktoria Sofková Damer  Lag 2 
 
DAMER SEMIFINAL MATCH 5/7 12:15
Namn Klass Lag
Ida Andersson Damer  Lag 1 
Judith Friman Damer  Lag 1 
Lisa Lindell Damer  Lag 1 
Sabina Asplund Damer  Lag 1 
Malin Johansson Damer  Lag 2 
Maria Fridell Damer  Lag 2 
Viktoria Sofková Damer  Lag 2 
 
DAMER SEMIFINAL MATCH 6/7 12:45
Namn Klass Lag
Ida Andersson Damer  Lag 1 
Judith Friman Damer  Lag 1 
Lisa Lindell Damer  Lag 1 
Sabina Asplund Damer  Lag 1 
Malin Johansson Damer  Lag 2 
Maria Fridell Damer  Lag 2 
Viktoria Sofková Damer  Lag 2 
 
DAMER SEMIFINAL MATCH 7/7 13:15
Namn Klass Lag
Ida Andersson Damer  Lag 1 
Judith Friman Damer  Lag 1 
Lisa Lindell Damer  Lag 1 
Sabina Asplund Damer  Lag 1 
Malin Johansson Damer  Lag 2 
Maria Fridell Damer  Lag 2 
Viktoria Sofková Damer  Lag 2 
 
DAMER STEGFIN PLAC 1 - VINNARE OMG. 1, 11/12 2021
Namn Klass Lag
Ida Andersson Damer  Lag 1 
Judith Friman Damer  Lag 1 
Lisa Lindell Damer  Lag 1 
Sabina Asplund Damer  Lag 1