Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Spelare och lag för BK Kaskad

Tillbaka

Här kan du se samtliga spelare och lag från BK Kaskad.

 
DAMER LÖRDAGEN DEN 1 FEBRUARI 12:00
Namn Klass Lag
Felicia Svensson Damer  Lag 1 
 
HERRAR LÖRDAGEN DEN 1 FEBRUARI 14:00
Namn Klass Lag
Filip Wilhelmsson Herrar  Lag 1 
Markus Lenefjäll Herrar  Lag 1 
Mikael Wik Herrar  Lag 1 
William Svensson Herrar  Lag 1 
Christopher Lüttke Herrar  Lag 2 
Emil Ågren Herrar  Lag 2 
Marcus Bernhard Herrar  Lag 2 
Robin Hultsten Herrar  Lag 2 
Kenneth Gahlin Fransson Herrar  Lag 3 
Kevin Alderin Herrar  Lag 3 
Mikael Liljekvist Herrar  Lag 3 
 
DAMER LÖRDAGEN DEN 1 FEBRUARI 15:30
Namn Klass Lag
Amanda Engström Damer  Lag 1 
Christina Kiiskinen Damer  Lag 1 
Emma Saranpää Damer  Lag 1 
Viktoria Karlsson Damer  Lag 1 
 
HERRAR LÖRDAGEN DEN 1 FEBRUARI 18:00
Namn Klass Lag
Marcus Henriksson Herrar  Lag 1 
 
HERRAR SEMIFINAL MATCH 1/11 09:00
Namn Klass Lag
Marcus Henriksson Herrar  Lag 1 
Filip Wilhelmsson Herrar  Lag 2 
Markus Lenefjäll Herrar  Lag 2 
Mikael Wik Herrar  Lag 2 
William Svensson Herrar  Lag 2 
Christopher Lüttke Herrar  Lag 3 
Emil Ågren Herrar  Lag 3 
Marcus Bernhard Herrar  Lag 3 
Robin Hultsten Herrar  Lag 3 
 
HERRAR SEMIFINAL MATCH 2/11 09:30
Namn Klass Lag
Marcus Henriksson Herrar  Lag 1 
Filip Wilhelmsson Herrar  Lag 2 
Markus Lenefjäll Herrar  Lag 2 
Mikael Wik Herrar  Lag 2 
William Svensson Herrar  Lag 2 
Christopher Lüttke Herrar  Lag 3 
Emil Ågren Herrar  Lag 3 
Marcus Bernhard Herrar  Lag 3 
Robin Hultsten Herrar  Lag 3 
 
HERRAR SEMIFINAL MATCH 3/11 10:00
Namn Klass Lag
Marcus Henriksson Herrar  Lag 1 
Filip Wilhelmsson Herrar  Lag 2 
Markus Lenefjäll Herrar  Lag 2 
Mikael Wik Herrar  Lag 2 
William Svensson Herrar  Lag 2 
Christopher Lüttke Herrar  Lag 3 
Emil Ågren Herrar  Lag 3 
Marcus Bernhard Herrar  Lag 3 
Robin Hultsten Herrar  Lag 3 
 
DAMER SEMIFINAL MATCH 1/7 10:15
Namn Klass Lag
Felicia Svensson Damer   
 
HERRAR SEMIFINAL MATCH 4/11 10:30
Namn Klass Lag
Marcus Henriksson Herrar  Lag 1 
Filip Wilhelmsson Herrar  Lag 2 
Markus Lenefjäll Herrar  Lag 2 
Mikael Wik Herrar  Lag 2 
William Svensson Herrar  Lag 2 
Christopher Lüttke Herrar  Lag 3 
Emil Ågren Herrar  Lag 3 
Marcus Bernhard Herrar  Lag 3 
Robin Hultsten Herrar  Lag 3 
 
DAMER SEMIFINAL MATCH 2/7 10:45
Namn Klass Lag
Felicia Svensson Damer   
 
HERRAR SEMIFINAL MATCH 5/11 11:00
Namn Klass Lag
Marcus Henriksson Herrar  Lag 1 
Filip Wilhelmsson Herrar  Lag 2 
Markus Lenefjäll Herrar  Lag 2 
Mikael Wik Herrar  Lag 2 
William Svensson Herrar  Lag 2 
Christopher Lüttke Herrar  Lag 3 
Emil Ågren Herrar  Lag 3 
Marcus Bernhard Herrar  Lag 3 
Robin Hultsten Herrar  Lag 3 
 
DAMER SEMIFINAL MATCH 3/7 11:15
Namn Klass Lag
Felicia Svensson Damer   
 
HERRAR SEMIFINAL MATCH 6/11 11:30
Namn Klass Lag
Marcus Henriksson Herrar  Lag 1 
Filip Wilhelmsson Herrar  Lag 2 
Markus Lenefjäll Herrar  Lag 2 
Mikael Wik Herrar  Lag 2 
William Svensson Herrar  Lag 2 
Christopher Lüttke Herrar  Lag 3 
Emil Ågren Herrar  Lag 3 
Marcus Bernhard Herrar  Lag 3 
Robin Hultsten Herrar  Lag 3 
 
DAMER SEMIFINAL MATCH 4/7 11:45
Namn Klass Lag
Felicia Svensson Damer   
 
HERRAR SEMIFINAL MATCH 7/11 12:00
Namn Klass Lag
Marcus Henriksson Herrar  Lag 1 
Filip Wilhelmsson Herrar  Lag 2 
Markus Lenefjäll Herrar  Lag 2 
Mikael Wik Herrar  Lag 2 
William Svensson Herrar  Lag 2 
Christopher Lüttke Herrar  Lag 3 
Emil Ågren Herrar  Lag 3 
Marcus Bernhard Herrar  Lag 3 
Robin Hultsten Herrar  Lag 3 
 
DAMER SEMIFINAL MATCH 5/7 12:15
Namn Klass Lag
Felicia Svensson Damer   
 
HERRAR SEMIFINAL MATCH 8/11 12:30
Namn Klass Lag
Marcus Henriksson Herrar  Lag 1 
Filip Wilhelmsson Herrar  Lag 2 
Markus Lenefjäll Herrar  Lag 2 
Mikael Wik Herrar  Lag 2 
William Svensson Herrar  Lag 2 
Christopher Lüttke Herrar  Lag 3 
Emil Ågren Herrar  Lag 3 
Marcus Bernhard Herrar  Lag 3 
Robin Hultsten Herrar  Lag 3 
 
DAMER SEMIFINAL MATCH 6/7 12:45
Namn Klass Lag
Felicia Svensson Damer   
 
HERRAR SEMIFINAL MATCH 9/11 13:00
Namn Klass Lag
Marcus Henriksson Herrar  Lag 1 
Filip Wilhelmsson Herrar  Lag 2 
Markus Lenefjäll Herrar  Lag 2 
Mikael Wik Herrar  Lag 2 
William Svensson Herrar  Lag 2 
Christopher Lüttke Herrar  Lag 3 
Emil Ågren Herrar  Lag 3 
Marcus Bernhard Herrar  Lag 3 
Robin Hultsten Herrar  Lag 3 
 
DAMER SEMIFINAL MATCH 7/7 13:15
Namn Klass Lag
Felicia Svensson Damer   
 
HERRAR SEMIFINAL MATCH 10/11 13:30
Namn Klass Lag
Marcus Henriksson Herrar  Lag 1 
Filip Wilhelmsson Herrar  Lag 2 
Markus Lenefjäll Herrar  Lag 2 
Mikael Wik Herrar  Lag 2 
William Svensson Herrar  Lag 2 
Christopher Lüttke Herrar  Lag 3 
Emil Ågren Herrar  Lag 3 
Marcus Bernhard Herrar  Lag 3 
Robin Hultsten Herrar  Lag 3 
 
HERRAR SEMIFINAL MATCH 11/11 14:00
Namn Klass Lag
Marcus Henriksson Herrar  Lag 1 
Filip Wilhelmsson Herrar  Lag 2 
Markus Lenefjäll Herrar  Lag 2 
Mikael Wik Herrar  Lag 2 
William Svensson Herrar  Lag 2 
Christopher Lüttke Herrar  Lag 3 
Emil Ågren Herrar  Lag 3 
Marcus Bernhard Herrar  Lag 3 
Robin Hultsten Herrar  Lag 3 
 
HERRAR STEGFINAL PLACERING 2-3, 11/12 2021 14:30
Namn Klass Lag
Christopher Lüttke Herrar  Lag 1 
Emil Ågren Herrar  Lag 1 
Marcus Bernhard Herrar  Lag 1 
Robin Hultsten Herrar  Lag 1 
 
HERRAR STEGFIN PLAC 1 - VINNARE OMG. 1, 11/12 2021
Namn Klass Lag
Markus Lenefjäll Herrar  Lag 1 
Mikael Wik Herrar  Lag 1 
Thomas Holmberg Herrar  Lag 1 
William Svensson Herrar  Lag 1 
Christopher Lüttke Herrar  Lag 2 
Emil Ågren Herrar  Lag 2 
Marcus Bernhard Herrar  Lag 2 
Robin Hultsten Herrar  Lag 2